Aukų dėžutė

Primename, kad pagal LR Paramos ir labdaros Įstatymą galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% praėjusiais metais valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Jei šia teise nepasinaudosite, pinigai liks valstybės biudžete ir bus panaudojami valstybės nuožiūra.

Paramą galite pervesti:

• Elektroniniu būdu
  • arba užpildytą prašymo formą FR0512 galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui,
  • arba voką su užpildyta prašymo forma išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinio adreso.

Prašymai priimami iki gegužės 1 d.

Mūsų rekvizitai:

ŠVENTOSIOS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS JŪRŲ ŽVAIGŽDĖS PARAPIJA

Adresas: Jūros g. 7, Šventoji, LT-00305 Palanga
Įmonės kodas: 191276212
Bankas: Swedbank
Sąskaitos Nr.: LT 42 7300 0100 0235 2423

LAUKŽEMĖS ŠV. APAŠTALO ANDRIEJAUS PARAPIJA

Adresas: Laukžemės k., Darbėnų seniūnija, LT-97281 Kretingos r.
Įmonės kodas: 291275830
Bankas: Swedbank
Sąskaitos Nr.: LT28 7300 0100 3886 4930

Norėdami susisiekti el. paštu, rašykite mums iš kontaktų puslapio.

Archyvas
Konsekracija