2017, 23 gruodžio.Naujienos ir įvykiai

Penktadienį, gruodžio 22 d. / Šventosios mokyklos pirmų, antrų, trečių klasių moksleivių atstovai, paruošę savo rankomis įvairius karpinius, vadovaujami tikybos mokytojos Rimos Valantinaitės kartu su kitomis mokytojomis papuošė Kalėdinę eglutę.
Vaikų darbeliais aprengta ji atrodo itin šventiškai.
Mokytojai, tėveliai su savo vaikais susirinkę į Kalėdų šventę turės progą pasidžiaugti ir Viešpaties Užgimimo švente, bet ir savo vaikų rankdarbiais papuošta eglute.  Esu dėkingas mokyklos Direktorei. mokytojams, sudariusiems auklėtiniams galimybę atlikti tokią kiilnią akciją.
Kaip klebonas, naudodamasis proga sveikinu visus Šventosios parapijiečius ir parapijos svečius su Išganytojo Užgimimo švente, linkėdamas Jo palaimos visais ateinančiais 2018-ais metais.