2014, 24 spalio.Naujienos ir įvykiai

Du tūkstančiai keturioliktųjų Viešpaties metų rugsėjo dvidešimt aštuntąją dieną Žemaitijai švenčiant 600-ąjį Žemaičių krikšto jubiliejų, jo šventenybės popiežiaus Pranciškaus pontifikato antraisiais metais, dalyvaujant Telšių vyskupo Aukziliarui ir Generalvikarui Linui Vodopjanovui OFM, Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės parapijos Administratoriui, šios bažnyčios Statytojui kun. Vidmantui Griciui, garbingiems svečiams kunigams, seimo nariui Pranui Žeimiui, miesto merui Šarūnui Vaitkui, Palangos valdžios atstovams, bažnyčios statybos rėmėjams, geradariams, parapijiečiams ir svečiams jo ekscelencija Telšių vyskupas Ordinaras Jonas Boruta SJ pašventino ir konsekravo Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčią.

Š metų lapkričio 8 dieną 12.00 val. bus aukojamos šv. Mišios už visus šios bažnyčios mirusiuosius geradarius, rėmėjus, aukotojus, statytojus, prašant: „Amžinąjį atilsį duok mirusiems, Viešpatie“…

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti.