Šalia didžiosios bažnyčios salės esančioje 70 kv. m. ploto ir 21 metrą į aukštį kylančioje koplyčioje jau atlikti darbai: nutinkuotos sienos, nudažytos ir prikaltos dailylentės. Nors patalpa nedidelė savo plotu, bet labai aukšta. Jau tariamasi dėl didelio sietyno – jis, besileisdamas nuo lubų, savo forma ir švytėjimu turėtų priminti degantį krūmą, kuris Senajame Testamente dažnai minimas kaip Dievo Tėvo simbolis.
Koplyčioje yra 10 kv. m. stiklo vitrina. Tad gimė sumanymas sukurti vitražą, kuris vaizduotų Šventąją Dvasią. Lengvas, stikle persiliejantis vitražas, puikiai atspindėtų Šventosios Dvasios plevenimą.
Patalpos centrinė ašis – kryžius, Dievo Sūnaus simbolis. Šitaip trikampė – kaip ir visa bažnyčia- koplyčia savyje suvienytų visą Švenčiausiąją Trejybę – tad būtų pavadinta jos vardu.
Koplyčia – labai svarbi bažnyčios ir parapijos gyvenimui. Kiekviena bažnyčia turi turėti Švenčiausiojo Sakramento koplyčią tyliai adoracijai. Čia bus galima perkelti Švenčiausiąjį Sakramentą bažnyčioje vyksiančių koncertų metu. Be to, parapijai, kuri yra didelė tik vasaros sezono metu, svarbu turėti šiltą patalpą, kurioje būtų jauku nuo Kalėdų iki Verbų sekmadienio.
Koplyčios duris tikimąsi atverti šių metų pabaigoje.