Vasario 16- ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Laukžemės bažnyčioje buvo aukojamos iškilmingos Šventosios Mišios, kurias aukojo ir pamokslą sakė kanauninkas Andriejus Sabaliauskas. Sakydamas homiliją, kanauninkas  priminė, Popiežius Pranciškus žodžius: „Gyvenimas drauge yra menas, yra ištverminga kelionė, graži ir žavi. Joje labai svarbūs trys žodžiai, kurie, kaip pastabėjo pats Popiežius, jau ne kartą yra skambėję šv. Petro aikštėje: Prašau! Ačiū! Atsiprašau!“
   Pasibaigus šv. Mišioms, parapijos klebonas Vidmantas Gricius padėkojo susirinkusiems, ir visus pakvietė į šventinį minėjimą Parapijos namuose.
   Renginio pradžioje  buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas. Susirinkusius sveikino renginio vedėja Aida Mikutienė. Parapijiečiams proginę kalbą sakė kanauninkas Andriejus Sabaliauskas. Minėjime koncertavo Laukžemės kultūros skyriaus ansamblis „Žiburys“, vadovaujamas Alvydo Višinsko, Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblis “Bočiai” ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupė “Banguolis”, vadovaujami Janinos Serapinienės ir Rimo Tranausko. Renginio pabaigoje vedėja dėkojo svečiams ir atlikėjams ir įteikė atminimo suvenyrus.