2023, 20 sausio.Naujienos ir įvykiai

Įsimintina diena Šventosios parapijos gyvenime: 22 12 04 didelio darbo pabaiga – sumontuoti bažnyčios bokšto laiptai.
Dabar be vargo patogiai galima užkopti laiptais ( 223 pakopos ) ir patekti į apžvalgos aikštelę.
Gruodžio 4-ą dieną atvykes J. E. Telšių Vyskupas  Algirdas Jurevičius kartu su parapijiečiais aukojo šv, Mišias ir pašventino laiptus.
Buvo įteiktos padėkos pagrindiniams rėmėjams: Palangos savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui, UAB Elmaga direktoriui Vitui Žąsinui, inžinieriui Kęstučiui Kvikliui, MB vadovui Rolandui Bušmai, verslininkams Juozui ir Elytei Damuliams.
Iš bokšto apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs vaizdai. Tarytum iš paukščio skrydžio malonu pamatyti, kokia graži Šventoji, kokia nuostabi ir didinga Baltijos jūra.
Atšilus orams galima bus visiems pageidaujantiems pasigrožėti atsivėrusiais vaizdais.